O nas

Grupa Marketingowa TAI jest obecna na rynku od 1989 roku. W jej ramach działa Targetmarketing.pl – marka specjalizująca się w outsourcingu procesów biznesowych w zakresie call/contact center oraz dostarczaniu biznesowych baz danych.

Wiedza poparta 25-letnim doświadczeniem rynkowym, wykorzystanie nowoczesnych technologii, stosowanie dobrych praktyk oraz kierowanie się zasadami etyki w każdym obszarze działalności sprawiają, że warto powierzyć nam projekty mające na celu wsparcie nie tylko operacyjne, ale również strategiczne Państwa biznesu.

Najważniejsza jest dla nas skuteczna realizacja celów biznesowych naszych Partnerów.

Oferujemy:

  • Usługi call/contact center
  • Badania marketingowe
  • Biznesowe bazy danych


Nasze wartości

Zespół

Pracownicy są naszą siłą i największym kapitałem. Pracują u nas osoby w różnym wieku, z różnym doświadczeniem – wszystkich jednak cechuje pasja i profesjonalizm w działaniu. Zarówno wobec Klientów, jaki i naszych pracowników stosujemy zasadę dialogu. To właśnie sprawia, że jedni i drudzy zostają z nami na lata.

Partnerstwo

Na czas współpracy stajemy się częścią organizacji naszego Kontrahenta i godnie ją reprezentujemy. Stawiamy na długofalową współpracę i relację – dzięki niej odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Komunikując się z grupą docelową Klienta zapewniamy budowanie pozytywnego wizerunku zarówno jego firmy, jak i produktu, dzięki czemu nasze działania z całą pewnością przyniosą zamierzone efekty.

Odpowiedzialność

Nie podejmujemy się realizacji projektów, które mogą wskazywać na nieuczciwe praktyki czy wprowadzać klientów, konsumentów w błąd. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Marketingu (SMB) i działamy zgodnie z etyką biznesu. Kierujemy się zasadami uczciwości i transparentności.

Profesjonalizm

Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie i traktujemy go indywidualnie. Doradzamy i proponujemy optymalne rozwiązania, wspólnie z Klientem wypracowujemy właściwy model współpracy. Monitoring, dbałość o jakość rozmów, raportowanie, a także kompleksowość i zaangażowanie zespołu to cechy, które gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Rozwój

Nadrzędnym celem jest dla nas rozwój biznesu Klientów, czyli generowanie zysku dla Państwa organizacji. Zdajemy sobie sprawę, że im lepiej jesteśmy przygotowani, tym skuteczniej wspieramy interesy naszych Partnerów – nie tylko na poziomie operacyjnym, ale także strategicznym.
Dlatego nie zapominamy o rozwoju naszej firmy i własnych umiejętności. Wdrażamy nowe systemy i technologie, szkolimy pracowników i podnosimy ich kompetencje. Usprawniamy procesy i aktywnie poszukujemy nowych rozwiązań dzięki czemu możemy odpowiadać na potrzeby dynamicznie ewoluującego rynku oraz podejmować się realizacji złożonych procesów.

Do Państwa dyspozycji są nowocześnie wyposażone stanowiska telemarketingowe w naszym Profi Center w Poznaniu.


Rozwijaj z nami swój biznes – z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą. 


Skontaktuj się z nami

kontakt@targetmarketing.pl

Tel.: (61) 859-07-72, (61) 859-07-68

Napisz do nas


Kontakt