Główne cele a długoterminowe zlecenie usług w przedsiębiorstwie - podsumowanie konferencji

 

8 grudnia w budynku Millenium Plaza w centrum Warszawy po raz pierwszy odbyła się konferencja „Główne cele a długoterminowe zlecenie usług w przedsiębiorstwie”

Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli prestiżowych firm, którzy zaprezentowali swoje rozwiązania oraz wielu cenionych ekspertów, którzy w kuluarach mogli podzielić się swoją wiedzą. Mimo mglistej i nieprzyjemniej pogody spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze.

Konferencję rozpoczął Pan Mariusz Topór - Program Manager z firmy Ericpol, który mówił o wyzwaniach usług outsourcingowych w modelu time & material. Następnie Pan Sławomir Osiecki Senior Management Systems Architect w IBM zaprezentował wykład na temat monitorowania usług w modelu Service Level Agreement, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników konferencji.

Po przerwie kawowej wystąpił kolejny prelegentdr inż. Bolesław Szomański z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, który podczas godzinnego wykładu zaprezentował najlepsze praktyki dla zarządzania. Następnie Pan Kamil Pszczółkowski, Członek Zarządu z firmy StillSec, poruszył temat zarządzania bezpieczństwem danych osobowych. Swoim przemówieniem wzbudził wśród uczestników gorąca dyskusję.

Po kolejnej przerwie wystąpiła Pani dr inż. Elżbieta Andrukiewicz - przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Informatycznego, która zaprezentowała „Normy międzynarodowe opisujące procesy outsourcingu w obszarze IT”. Konferencję zakończyła Pani Małgorzata Podgórska - Dyrektor Zarządzający Kancelarią Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz.

Na koniec zostały rozlosowane nagrody, które ufundowało Wydawnictwo Naukowe PWN w postaci książek. Jednak na tym się nie skończyło Brązowy Partner firma Ericpol i Arrow ESC przygotowali kolejne nagrody dla uczestników konferencji, a że święta coraz bliżej to upominki też świąteczne.

Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez firmę SuccessPoint.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem lub współpracą podczas kolejnej edycji konferencji zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt:

Ines Messaoud Nacer

Asystentka ds. promocji

Tel. + 48 720 911 825
e-mail: wspolpraca@successpoint.pl


Kontakt